Meist
PR Strategies on enamat kui lihtsalt PR-agentuur. Oleme üks meeskond, üks sõpruskond väga erineva taustaga inimesi. Meid ühendab kirg kommunikatsiooni vastu ning soov aidata väärikatel ettevõtetel või organisatsioonidel, olgu nad suured või väikesed, leida oma lugu ja luua seeläbi mõistmist. 

Miks teha koostööd just PR Strategies meeskonnaga?

PÕHJALIKKUS  -  me ei piirdu ainult kliendilt saadud lähteülesande automaatrežiimil täitmisega. Me õpime klienti tundma, et mõista, mida ta tegelikult soovib saavutada ning millised tegevused seda parimal moel aitaksid saavutada. 

LOOVUS - meie kliendi tegevuste eesmärk võib olla aastast aastasse sama, kuid see ei tähenda, et kommunikatsioon peaks alati olema turvaliselt ühetaoline. Püüame alati säilitada oma tegevustes uudsuse ja värskuse, mistõttu ei hakka meil kunagi igav ja ka meie klientidel ei hakka meiega igav.

AUSUS - oleme ausad ja otsekohesed nii oma klientide kui ka partnerite suhtes ning eeldame samasugust ausat ja avatud suhtumist ka nendelt. 

RAHVUSVAHELISUS - meie igapäevane tihe koostöö Läti ja Leedu partnerkontoritega võimaldab suhtekorraldustegevusi viia ellu kõikjal Baltimaades ning soovi korral jõuavad teie sõnumid ka mistahes maailma riiki.