Uudised Viimane uudis

PR Strategies kommunikatsioonitiim otsib kogenud ja sihikindlat konsultanti!

PR Strategies ootab oma tegusasse loovtiimi kommunikatsiooni-maailmas juba kogenud ning jätkuvalt uudishimulikku konsultanti, kes oskab sõnu seada nii tabavateks artikliteks kui köitvateks sotsiaalmeediapostitusteks. Sinu unistus on töötada koos edukate üleilmsete ettevõtetega ja koduturu suurtegijatega? Siis sobime!

Oled partneriks nii ülemaailmsetele ettevõtetele kui koduturu suurtegijatele nende kommunikatsiooni- ja turundusstrateegia loomisel ja ellu viimisel. Sinu igapäevasteks suhtluskaaslasteks on põnevad inimesed erinevatelt elualadelt ja ettevõtetest, kelle ambitsioonide elluviimist on sinul võimalik toetada ja suunata. Sinu klientide hulgas on võimsad kohalikud ja rahvusvahelised ettevõtted näiteks Meta (neiupõlvenimega Facebook), Valio, Anora, Volkswagen, aga saad aidata suuri tegusid teha ka paljudel täna (veel) väiksetel armastatud kaubamärkidel nagu näiteks Öun.

PR Strategies agentuuris keskendume erinevate organisatsioonide äri hoogustamisele läbi eduka kommunikatsioonistrateegia: planeerime loomingulisi kommunikatsioonikampaaniaid, viime läbi maine- ja kommunikatsiooniuuringud, nõustame kriisikommunikatsiooni alal ja korraldame ettevõtete igapäevast meediasuhtlust. Samas üllatuksid sa, kui tihti on meie väike, aga mitmekülgne tiim hoopis influencer-, sotsiaalmeedia- või ürituskorraldusagentuuri rollis. #agentuurielu, mis muud – vähemalt ei tasu karta, et töö kunagi üksluiseks muutuks! 

●     Kui tunned, et meie tegemised kõnetavad sind;

●     Oled ühtmoodi soositud nii loogika- kui ka loomingujumalate poolt;

●   Sul on juba varasem kogemus turundus-, kommunikatsiooni- või sotsiaalmeediakonsultandina, eriti super, kui sulle pole võõras tööandjabränding;

●     Saad edukalt hakkama projektijuhtimisega ega pelga inimesi

●     ning armastad kirjutada, olles suuteline katma teemasid toidumaailmast roheteemadeni….

 

……siis oleme sind otsinud! Kaotada ei ole midagi, seega kandideeri läbi MeetFranki või saada oma CV ja motivatsioonikiri meiliaadressile info@prstrategies.ee hiljemalt 1. juuliks.

PR Strategies on Eesti uue generatsiooni PR-agentuur. Ja mitte lihtsalt PR-agentuur – oleme üks meeskond (loe: sõpruskond) väga erineva taustaga inimesi, kes ei lase tiitlil “kommunikatsiooniekspert” oma tööülesannetele piire seada. Meie inimesi ühendab uudishimu, tegutsemisind ning loomulikult loovus pakkuda väärikatele ettevõtetele põnevaid ideid, kuidas oma lugu maailmale jutustada.

Kõik uudised