Teenused
Igal ettevõttel on rääkida oma lugu mistahes sektoris ta ka ei tegutseks, kuitahes suur või väike ta ka ei oleks. Olenemata sellest, kas tema „kliendid“ on tarbijad, äriettevõtted, riigivalitsejad või muud huvigrupid. Meie töö ja kirg on selle loo pakendamine sobivasse vormi, et lugu mõistetaks ja sellega kaasneks mõju.

Sageli arvatakse, et kommunikatsioon tähendabki meedia vahendusel sõnumite edastamist. Tegelikult on meie tööpõld palju laiem ja iga kliendi „kommunikatsioonipakett“ valmib rätsepatööna.

Toetame oma tänaseid kliente lisaks turundus- ja korporatiivuudiste koostamisele ja vahendamisele ka kommunikatsioonistrateegiate koostamisel ja auditite läbiviimisel, ajakirjanikele, klientidele või meeskonnale suunatud ürituste korraldamisel ja ka sisekommunikatsioonis. Lisaks korraldame meediasuhtlustreeninguid, aitame neil ennetada ja lahendada kriisisituatsioone, kavandada ja hallata sotsiaalmeediasuhtlust, töötada välja ettevõtte põhiväärtustega haakuvaid sponsorlusprojekte.

Üldjuhul püüame enne tegevuste alustamist mõista seda, milles seisneb ettevõtte eesmärk, milline on ettevõtte tegutsemiskeskkond ja kes on kõige olulisem sihtrühm. Selline strateegiline vaade aitab valida kõige mõjusama mooduse sõnumi edastamiseks. Ükskõik, kas meie töö käigus sünnib ulatuslik meediakajastus, meeleolukas üritus  või hoopis ettevõtte heategu abivajajatele – iga samm peab alati peegeldama seda lugu, mida ettevõte oma sihtrühmale rääkida soovib.

Tutvu meie teenustega lähemalt ning võta meiega ühendust, et saaksime Sinu ettevõttele sobivaima lahenduse välja pakkuda!