Fazer Musta leiva metsamatk

Kuigi eestlased on aastasadu olnud tõeline metsarahvas, siis hoogsa lageraie tagajärjel väheneb meie metsade bioloogiline mitmekesisus ning paljud looma- ja linnuliigid on ilma jäämas oma kodupaigast. Seepärast lõi  Fazer Must leib käed Eesti rohetehnoloogia ettevõttega Single.Earth, et toetada Eesti metsade ja liigirikkuse säilimist.

Valem on lihtne: sina sööd Musta leiba, Fazer annab igalt müüdud leivatootelt 1 sendi Eesti metsaomanikele.

Esimene etapp kampaaniast lõppes aprillis ning selle ja muidugi Musta leiva ja metsade tähistamiseks viisime ühe eriti toreda kamba leiva- ja metsasõpru loodust nautima!

Fazeri metsamatk kulges Näkid Metsa matkajuhi Stiina juhendamisel läbi Kakerdaja raba, et tuua osalejaid korraks oma elemendist välja ning hingata paar tundi Eesti metsaga ühes rütmis. Kevadiselt meeleolukas matk kulges tuttavatest laudteedest eemal, pokude peal tasakaalu otsides ning lõppes hubasel lõkkeplatsil, kus loodusest ja Fazeri Mustast leivast inspireeritud maitsetega kostitas osalejaid metsapoole maitsete maaletooja Hele-Mai Alamaa.

Õnnestunud üritust sponsoreerisid toredad matkalised, mõnusad koostööpartnerid, soojendav päike, vihm, mis metsalõhna ellu äratas, metsa all tärkavad erkrohelised jänesekapsad, tuules tantsisklevad puud ning muidugi meie armas Fazer.

Meeleolukat galeriid vaata siit.


Uudised