Hill+Knowlton Strategies töötajad jätkavad iseseisva agentuurina

Alates 1. maist tegutsevad kommunikatsiooniagentuuri Hill+Knowlton Strategies Eesti töötajad uue iseseisva agentuurina, mis kannab nime PR Strategies.

Rahvusvahelisse kontserni WPP kuuluv kommunikatsiooniagentuuride kett Hill+Knowlton Strategies on muutnud oma üleilmselt äristrateegiat ning jätkab väiksematel turgudel tegutsemist partnerlepingute alusel. PR Strategies osanikeks saavad agentuuri asutaja Inge Rumessen  ning vanemkonsultant Helena Peterson .

„Meie jaoks on see suurepärane võimalus rajada agentuur, mille äriedust me ka ise reaalselt osa saame,“ ütles agentuuri juht Inge Rumessen. „Hill+Knowlton Strategies praegune tiim on end tõestanud professionaalse ja väärtusliku kommunikatsioonipartnerina nii kohalikele kui ka rahvusvahelistele klientidele. Mul on hea meel, et nad on meid usaldanud ja jätkavad meiega koostööd ka uues agentuuris.“

Inge Rumessen alustas majandusajakirjanikuna ajalehes Äripäev. Seejärel vastutas ta Eesti Posti kommunikatsioonijuhtimise ja ajalehe EPL Ärilehe toimetuse töö eest. Hill+Knowltoniga liitus ta viis aastat tagasi ja on alates 2011. aasta lõpust olnud ka agentuuri juhatuse liige.

Helena Peterson liitus agentuuriga 2012. aasta kevadel. Varem töötas ta Ametiühingute Keskliidu kommunikatsioonijuhina, suhtekorraldusfirma Rull & Rumm tegevdirektorina ning on juhtinud avalikke suhteid ka piirivalveametis.

PR Strategies eesmärk on pakkuda professionaalset suhtekorralduse täisteenust alates kommunikatsioonistrateegia kujundamisest kuni loovideede väljatöötamise ja elluviimiseni, olles sealhulgas usaldusväärseks parteriks ka kriisisituatsioonide lahendamisel.

Üle maailma tegutsevad Hill+Knowlton Strategies nime all või partnerlepinguga 87 suhtekorraldusagentuuri 49 riigis, kes teevad ühiste klientide teenindamisel ning kogemuste ja ideede jagamisel tihedat koostööd. Partnerlepingu alusel tegutsevad hetkel näiteks agentuurid Leedus, Austrias, Slovakkias, Bulgaarias jm.
Uudised