PR Strategies viis läbi piima tervislikkuse teavituskampaania

PR Strategies viis augustist novembrini läbi Toiduliidu ja Eesti piimatootjate teavituskampaania, mille käigus kutsuti ajakirjanduse ja põnevate ürituste kaudu teadvustama piima vajalikkust.

Ürituse raames toimus kaks sündmust, milles esimese käigus tutvustas TTÜ piimateadlane Tiiu-Maie Laht ajakirjanikele piima koostist, vajalikkust inimese tervisele ning lükkas ümber piimakohta levivaid eksitavaid müüte.

Teiseks korraldasime mängulise ürituse Tallinna Humanitaargümnaasiumis, millesse kaasasime ka kooliõpilased. Vabariigi Presidendi Kantselei peakokk Taigo Lepik ja Tartu restoraniärimees Joel Ostrat valmistasid piimast maitsvaid roogi ning neile olid abiks Paikuse Põhikooli ja Vääna Mõisakooli kokad. Kooliõpilased valisid valminud roogadest välja oma lemmiku, milleks osutus Joel Ostrati valmistatud pannkoogilasagne.

Lisaks ilmus piima kasulikkuse ja vajalikkuse teemal arvukalt artikleid ajakirjanduses ning Toiduliidu Facebookis toimusid kaasahaaravad auhinnamängud, mis lisaks hasardile andsid ka huvitavaid teadmisi piima ja piimatoodete kohta.

Uudised