Lõime Botaanikaaeda hubase matkaplatsi

Tuntud Rootsi vabaõhuriiete ja matkavarustuse bränd Fjällräven soovis kutsuda kokku suurimad looduse- ja matkasõbrad ning tutvustada esmakordselt Eestis legendaarset Rootsi matkabrändi ja nende ülimenukate rebaselogoga Kånken seljakottide lugu.

Ilma pikema mõtlemiseta ja suure põnevusega asusime ideid ründama ning ürituse kontseptsiooni looma. Kuna varakevadine ilm veel õues kohtuda ei lubanud, siis otsustasime kutsuda külalised Botaanikaaia Talveaeda, kuhu lõime hubase matkaplatsi ning veetsime mõnusa lõunapooliku, mis viis mõtted suvistele reisiseiklustele. Troopiliste taimede taustal esitlesid modellid kevadsuvise matkahooaja kollektsiooni mitte Catwalk, vaid Fox Walk moeetendusel. 

Selleks, et sooja troopikasse natukenegi eestimaist looduse hõngu tuua, käisime enne üritust metsas, korjasime värsket sammalt ja muud looduslikku, et Botaanikaaia sisekujundusele põhjamaiselt kaasaegne meeleolu anda. Lisaks rõivastele ning muudele matkamiseks vajalikele tarvikutele olid otseloomulikult aukohal ka Fjällräveni Kånken seljakotid, millest panime kokku lõbusalt värvikireva fotoseina. 

Igale külalisele jääb toredat matkaseiklust meenutama 11 plastikpudelist valmistatud legendaarse Kånken koti Re-K ånken versioon.

Vaata galeriid siit: https://bit.ly/3ciKJUv 
Uudised