Aitasime avada Tallinna Lennujaama Duty Free poe

Juuni algul pöördus PR Strategies meeskonna poole abi saamiseks Tallinna Lennujaama Duty Free poe uus operaator, Poola ettevõte Baltona.

Meil paluti koostada avapeo kontseptsioon, mis võimaldaks korraldada väga rangete liikumispiirangute ja ülikõrgete turvanõuetega Tallinna Lennujaama turvatsoonis paikneva uue poe esitlus, lindilõikamise tseremoonia, mis ei takistaks hetkekski poodi läbivate reisijate liikumist, ning pidulik vastuvõtt Lennujaama kohvikus Kohver kaheksakümnele inimesele.

Pakkusime välja lahenduse, mille tulemusena said peo külalised, kellest enamus oli saabunud Eestisse välisriikidest, nautida mõnusat õhtut hea muusika ja maitsvate roogade seltsis. Lindilõikamiseks organiseerisime Märt Agu kaasabil lühikese Eesti rahvatraditsioonidest ja muistsetest uskumustest inspireeritud tantsuetenduse Trad.Attack! muusika saatel. Etenduse lõpus rullus Tallinna Lennujaama ja Baltona juhtide ees lahti lint ning pood sai efektselt avatud.

Vastuvõtul kandis maitsva ja pilkupüüdva kõhutäie eest hoolt Tervisecatering ning hea tuju tagas lisaks Livikole, Moele ja A. Le Coqile ka võrratu Sofia Rubina Trio.

Baltona opereeritav Tallinna Lennujaama Duty Free pood on läbinud ulatusliku ümberehituse ning uus pood on saanud oma Eesti loodust ja traditsioone peegeldava näo Suurbritannia disainiekspertidelt ettevõttest The Design Solutions. Järgmisel korral Eesti väravatest välja lennates võtke hetk, et imetleda kaunist tulemust!

Uudised