Canon tõi Tallinnasse Baltikumi ja Skandinaavia tehnikaajakirjanikud

18.-19. novembril toimus Tallinnas Tallink City Hotellis Canoni uute toodete esitlus, mille raames tuli ettevõtte uusimate fotokaameratega tutvuma ligi 50 ajakirjanikku ja blogijat Eestist, Lätist, Leedust, Soomest, Rootsist, Norrast ja Taanist.

Üritusel keskenduti peamiselt Canoni tipptasemel kompaktkaameratele ning printerilahendustele, mida tutvustasid Canoni Skandinaavia tootejuhid. Lisaks tootetutvustusele said kõik osalejad kaameraid testida kahes erinevas töötoas, mida viisid läbi moe- ja portreefotograaf Tiina Puputti Soomest ning linnaruumi- ja ekstreemspordi fotograaf Artur Sadovski Eestist.

Baltikumi ja Skandinaavia ajakirjanikud said võimaluse näha ja pildistada ka Tallinna unikaalseid hüljatud paiku. Canoni kaameratega käidi fotoekskursioonil nii Patarei vanglas kui ka Noblessneri kvartalis.

Canoni Soome turundus- ja kommunikatsioonijuhi Valpuri Mäkineni sõnul korraldas Canon sellist rahvusvahelist pressiüritust Baltikumis ja Skandinaavias esmakordselt. „Meil on hea meel, et saime Tallinnasse kokku tuua nii paljud regiooni ajakirjanikud, kes fotograafiast ja kaameratest huvitatud on. Tallinn on fotoürituse jaoks ajakirjanikele põnev koht,“ kinnitas Mäkinen.

Foto: Teija Tamminen-Saremaa

Uudised