Tõenäoliselt aasta parim PR-üritus

Põhjanaabritel on üks imeline küla nimega Koskenkorva, kus valmistatakse samanimelist viina ning kus sünnivad igal aastal vägevad kogemusüritused koos metsamatkade, õpitubade, marjakorjamiste ja hea söögi ning joogiga. Aastast aastasse kulgev traditsioon, kuhu soovivad paljud kutset saada.

Sel suvel õnnestus meil legendaarne Koskenkorva lõikuspidu ka Eestis korraldada!

Ühel sumedal augustikuu päeval viisime joogikultuuri austajad Raplamaa kaunimaid paiku nautima, ilma et nad ise teaksid täpselt, kuhu see retk neid viib.

Päeva alustuseks viis taimevõlur Maret Allikas kõik külalised korilustiirule metsikute vaarikate magusa lõhna, vetruva sambla ja mesilastest sumiseva kanarbiku embusesse. Tiiru lõpuks jõudsid metsaenergiast laetud korilased metsabaari, kus Koskenkorva brändisaadiku Mikael Karttuneni vilunud käe all valmisid esmaklassilised ja kosutavad zero-waste kokteilid ning metsapoole maitsetest inspireeritud toidulaua kattis Hele-Mai Alamaa. Selle kõige taustaks lõi müstilisi helisid hang-trummi tituleerimata kuningas Johannes Ahun.

Enne järgmisele retkele asumist said kõik külalised varem korjatud lilledest, taimedest ja marjadest valmistada päris enda tõmmise või maitseviina.

Akud metsas laetud, oli aeg sõidutada külalised Ants Uustalu Ööbiku Gastronoomiatallu. Soomlaste legendaarne Mölky, kokteilimeistriklass (kujuta ette: valgetele kleitidele ja pluusidele lendavad maasikakokteilised sheikerid, eksperimentaalsed kokteilid ja ka täielik maailmaklass, mille Mikael oleks kohe mõne kokteilibaari menüüsse saatnud) ning kohalikku toorainet ausse tõstev kulinaarne retk viis päeva mõnusas meeleolus õhtusse. Päikeseloojangul süttis heinamaal praksuv lõke ning külalistele andis intiimse kontserdi Eesti kõige tuntum Raplamaalt pärit muusik Vaiko Eplik. Mees, kitarr, sume hääl, praksuv lõke, ritsikate kõrvulukustav sirin ja loojuv Raplamaa päike.


Vaid sinu jaoks on kuskil keegi mõeldes, et kuhu sa jääd, et kuhu sa jääd?

Südaööl veeres bussitäis õnnelikke inimesi tagasi pealinna poole, veripunase päikese viimased kiired päeva öösse saatmas.

Kosmiline arv töötunde, heinapakkidest istumisaluste, lava ja metsabaari ehitamist, mitmeid päevi ideaalse metsabaari asukoha otsinguid Raplamaal, tunde metsabaari ehitamist ja mõnuga logistilist akrobaatikat – me ei vahetaks seda millegi vastu! Seilame siiani selle suure õnnestumise ja positiivse tunde laineharjal. Kuigi aasta pole veel läbi, oli see osalejate meelest aasta parim PR-üritus!

Vaata fotomeenutust lõikuspeolt siit: https://www.facebook.com/PRStrategies/posts/622021056289170

Rohkem selliseid usaldavaid kliente, ägedaid külalisi ja mõnusaid hetki!
Järgmise lõikuspeoni!Uudised