Eesti toit sai uue veebilehe

2015. aasta suvel toimunud riigihanke tulemusena said Newton ja PR Strategies Maaeluministeeriumilt austava ülesande luua uus Eesti toidu veebileht.

Uue veebilehe peamine märksõna on isukommunikatsioon – seadsime endile eesmärgiks luua leht, kus kõige kandvamat lugu räägivad suured pildid värskest ja hõrgutavast Eesti toidust läbi nelja aastaaja. Leht sai ka kauni sini-must-valge logo, millel ilutseb Eesti toidu kampaania hüüdlause „Ma armastan Eesti toitu“.

PR Strategies kandis hoolt selle eest, et leht oleks täidetud huvitava infoga. Koostasime tekstid, mis tutvustavad Eesti peamisi toiduaineid, kirjeldavad toidu valmimist talus, tööstustes ning kutsuvad üles maitsma head Eesti toitu siinsetes restoranides ja kohvikutes. Lehel said sõna ka inimesed, kes on Eesti toidu suurimad fännid – kokad, ettevõtjad, poliitikud ja paljud teised nimekad eestimaalased, kelle hinnangul on värske Eesti toit asendamatu vara.

Külastajad leiavad Eesti toidu lehel tänavu septembris esmakordselt aset leidva Eesti toidu kuu üritustekalendri ning ülevaate restoranidest, kus saab Eesti toidu kuu raames maitsta taskukohase hinnaga mõnest Eesti toiduainest valminud gurmee-rooga.

Samuti on Eesti toidu uuel veebilehel valik retsepte – nii Eesti peakokkade soovitused moodsa Eesti köögi peente pearoogade ja suupistete valmistamiseks kui ka traditsioonilised retseptid juba aastasadu meie toidulauda katnud toitude tegemiseks.

Head lugemist ja head isu!
www.eestitoit.ee

Foto: eestitoit.ee 


Uudised