PR Strategies aitab avada ARSi

Esimese verstapostina sellel teekonnal aitasime avada 31. oktoobril ARS Showroomi - kauplus-galerii, kus kunstihuvilistel on võimalik näha ja osta Eesti professionaalsete kunstnike originaalloomingut ja autoritiraaže.

ARS Showroomi regulaarselt vahetuv väljapanek tutvustab ligi viiekümne ARS Kunstilinnakus tegutseva kunstniku loomingut. Lisaks ajalooliselt ARSis aukohal olnud tarbekunstile on huvilistel võimalik tutvuda ka ARSi stuudiotes ja töökodades loodud loodud maalide, skulptuuride, disainrõivaste, graafika, nahatoodete ja teiste teostega.

ARS Avaneb projekti raames arendatav ARS Kunstilinnak soovib pakkuda tänasest oluliselt paremaid võimalusi kunsti loomiseks, Eesti kunstimaastiku elavdamiseks ja ka Eesti kunsti ekspordi edendamiseks.  ARS Kunstilinnak saab olema Eesti kunsti tuiksoon ja ideede kasvulava, kus kunstnikud ja loomeettevõtted saavad töötada, uusi kontakte luua ja oma oskusi arendada. Avatud ARSi projekti raames on kavas rajada kunstilinnakusse ka promotsiooni- ja koolituskeskus, mis hõlmab nii galerii, etenduspaiga, müügisaali kui seminariruumi ja pakub ARS Kunstilinnaku kogukonnale inspireerivaid võimalusi tihedamaks koostööks ja ühistegevuseks.

Lisaks ARS Showroomi avamisele käivitab Kunstnike Liit novembris projekti korras kontseptuaalkaupluse ARS CONCEPT peatselt avatavas T1 kaubanduskeskuses. ARS CONCEPTis saab iga keskuse külastaja näha ja soovi korral ka soetada mõttega tehtud ja valitud kõrgtasemel professionaalset kunsti. 

ARS Showroom ootab külalisi esmaspäevast reedeni kell 10:00 – 16:00 aadressil Pärnu mnt 154.

Vaata ka Ringvaate saatelõiku sellest, kuidas Marko Reikop külastas ARS Showroomi ja ARSi majas tegutsevaid kunstnikke: 

Uudised