PR Strategies sai Hill+Knowlton Strategies’i ainuesindusõiguse Eestis

Suhtekorraldusagentuur PR Strategies sai ametlikult Hill+Knowlton Strategies (H+K) partneriks Eestis, mis võimaldab agentuuri klientidel saada osa maailma parimatest praktikatest suhtekorraldus- ja turundusvallas ning tipptasemel kommunikatsioonituge välisturgudel tegutsemisel.

„Partnerluse suurim väärtus meie klientide jaoks on maailma suhtekorraldusagentuuride paremikku kuuluva Hill+Knowton Strategies’i kogemus ja know-how. Kuigi iga meie kliendi jaoks valmib kommunikatsioonipakett rätsepatööna konkreetseid vajadusi ja ka võimalusi arvestades, on siiski globaalsel tasandil ellu rakendatud metoodikad ja tööriistad sageli oluliseks lähtekohaks keerulisemate väljakutsete lahendamisel,“ ütles PR Strategies asutaja ja omanik Inge Rumessen. „Ühtlasi arvestades, et märkimisväärsel osal Eesti ettevõtetest on ambitsioon olla edukas eksportturgudel, on see loogiline samm, mis aitab tugevdada meie klientide konkurentsivõimet,“ rõhutas Rumessen. 

Hill+Knowton Strategies EMEA presidendi Lars Erik Gronntuni sõnul on H+K jaoks oluline olla kõrgetasemeliselt esindatud riikides, kus rahvusvahelised kliendid vajavad kommunikatsiooniagentuuri teenust oma turundusplaanide elluviimisel ning ka kriisisituatsioonides. „PR Strategies näol on tegemist partneriga, kes vastab meie kvaliteedistandarditele ja nägemusele professionaalsest suhtekorraldusteenuse pakkujast.“ 

PR Strategies juhindub oma tegevuses H+K üleilmsest hea äritava juhistest ning eetikakoodeksist, mis võimaldab olla usaldusväärseks koostööpartneriks kommunikatsioonilahenduste pakkumisel. 

PR Strategies eesmärk on pakkuda professionaalset suhtekorralduse täisteenust alates kommunikatsioonistrateegia kujundamisest kuni loovideede väljatöötamise ja elluviimiseni, olles sealhulgas usaldusväärseks parteriks ka kriisisituatsioonide lahendamisel.

Uudised